top of page

UROCZYSTA PROMOCJA NA PIERWSZY STOPIEŃ OFICERSK

11 maja br. o godzinie 11:00, na placu apelowym Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, 237 policjantów polskiej Policji dostąpiło zaszczytu promocji na dwie generalskie szable. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie w tym dniu była otwarta dla rodzin i bliskich, którzy mogli uczestniczyć w promocji po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.


Uroczystej promocji towarzyszył rodzinny piknik. Bliscy promowanych i zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć stoiska promocyjne wystawione przez: Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, Odziały Prewencji Policji w Olsztynie, Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Olsztynie, Komendę Powiatową Policji w Szczytnie, 8. Szczycieński Batalion Radiotechniczny w Lipowcu, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, Izbę Administracji Skarbowej w Olsztynie, Wojewódzką Inspekcję Transportu Drogowego w Olsztynie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie, Urząd Miasta w Szczytnie, a także Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.


Na promocję oficerką jako gość został również zaproszony nasz przedstawiciel, Sekretarz Rady Tymczasowej Krajowej Sekcji Funkcjonariuszy i Pracowników Policji NSZZ Solidarność, kolega Jacek Łukasik
Commenti


bottom of page