top of page

Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" zajęli trzecie miejsce.

Nasi członkowie, Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie st. sierż. Artur Dziugieł i sierż. Maciej Rosowski w finale eliminacji wojewódzkich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" zajęli trzecie miejsce.

Policjanci reprezentujący komendy miejskie i powiatowe z zachodniopomorskiego oraz Oddział Prewencji KWP w Szczecinie rywalizowali o miano policyjnego patrolu roku. W finale eliminacji wojewódzkich udział wzięły 21 patroli. Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę patrolowo - interwencyjną. Funkcjonariusze w ten sposób poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.


W trakcie zawodów rozegranych zostało kilka konkurencji: sprawdzian wiedzy zawodowej, strzelanie sytuacyjne, sprawdzian sprawności fizycznej. Tylko jedna z konkurencji finałowych miała charakter teoretyczny (sprawdzian wiedzy zawodowej) - pozostałe to konkurencje praktyczne, zbliżone do realiów służby patrolowej.źródło: https://stargard.policja.gov.pl/zst/dzialania-policji/aktualno/55736,Czar-Par-zakonczony.html

Comments


bottom of page